MESIAC:
MIESTO:
TYP:
Z. Méndez Marín, L. M. M. Balážová / Divadlo Štúdio tanca14.01.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
PUNK PAJAMA PARTY ONLINE
14.01.2022
Batyskaf15.01.2022 | 20:00P.AKT - Pionierska 17 - Bratislava
O TOM AKO... BLABLA
15.01.2022
MONOLÓGY A DIALÓGY NAŽIVO
16.01.2022
Z. Méndez Marín, L. M. M. Balážová / Divadlo Štúdio tanca19.01.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
PUNK PAJAMA PARTY NAŽIVO
19.01.2022
Divadlo Štúdio tanca / M. Tomášik26.01.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
BESI ONLINE
26.01.2022
10080 Batyskaf / Alica Minar26.01.2022 | 20:00P.AKT - Bratislava
SCHWEIßSCHUTZVORHÄNGE NAŽIVO
MFK Bochum27.01.2022 | 17:00online
RECYKLOVANÝ EMBODIMENT ONLINE
27.01.2022
Ch. Brittain, M. Tomášik27.01.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
NEMENNÝ NAŽIVO
Neskorý zber27.01.2022 | 19:00online
VRÁSKANIE ONLINE
Divadlo Štúdio tanca / M. Tomášik28.01.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
BESI NAŽIVO
28.01.2022
Batyskaf30.01.2022 | 20:00P.AKT - Bratislava
← OPEN → CALL #1: PÁN VAJEC A PANI SILVIA
30.01.2022
Z. Méndez Marín, L. M. M. Balážová / Divadlo Štúdio tanca02.02.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
02.02.2022
Ch. Brittain, M. Tomášik03.02.2022 | 19:00Stanica Žilina-Záriečie - Žilina
03.02.2022
Telohra s Dankom Račekom03.02.2022 | 19:15 - 20:45Staromestské centrum kultúry a vzdelávania - Bratislava
TELOHRA DOSPELÍ NAŽIVO
Eva Sajanová04.02.2022 | 18:00Telocvičňa Nová Cvernovka - Bratislava
HOLÉ BABY
04.02.2022
Move-you05.02.2022 | 19:00Dom Kultúry Námestovo, Štefániková 208/7 - Námestovo
ŽENY 2020 [Kultúra s Tanečnom]
05.02.2022
Move-you06.02.2022 | 10:00 - 13:00Dom kultúry Vavrečka - Vavrečka
WORKSHOP SÚČASNÉHO TANCA [Kultúra s Tanečnom]
06.02.2022
Yuri Korec & Co.07.02.2022 | 19:00TICHO a spol. - Bratislava
Habibi 2196-18 NAŽIVO
07.02.2022
Telohra s Dankom Račekom10.02.2022 | 19:15 - 20:45Staromestské centrum kultúry a vzdelávania - Bratislava
10.02.2022
G. Belotti, L. Bielik, P. Šmatláková, R. Piovarči11.02.2022 | 19:00Synagóga Brezno - Brezno
JUST ASK HER
11.02.2022
I. Vyrypajev, P. Fornayová14.02.2022 | 19:00Štúdio 12 - Bratislava
BYTIE 2
14.02.2022
Odivo15.02.2022 | 19:00Záhrada - Centrum nezávislej kultúry - Banská Bystrica
VNORENÁ
15.02.2022
En Vorentoe17.02.2022 | 12:30Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
HUDOBNÁ PARTITÚRA AKO ZÁKLAD PRE PRÁCU S TELOM
17.02.2022
E. Priečková, S. Sviteková17.02.2022 | 19:00P.AKT, Pionierska 17 - Bratislava
YOU DON'T NEED TO KNOW WHY, CAROLINE
E. Priečková, S. Sviteková18.02.2022 | 19:00P.AKT, Pionierska 17 - Bratislava
18.02.2022
Folklab / M. Hriešik, B. Mazúch19.02.2022 | 10:00 - 18:00Véčko - Bratislava
DRAMATURGIA TANCA
19.02.2022
En Vorentoe20.02.2022 | 19:00Ladovňa (Štefánikova 1404) - Bytča
DUAL
20.02.2022
Debris Company25.02.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
HUNGER NAŽIVO
25.02.2022
mimoOs26.02.2022 | 09:00 - 13:00Staromestského centra kultúry a vzdelávania, Školská 14 - Bratislava
TELOHRA DETI
26.02.2022
mimoOs27.02.2022 | 09:00 - 13:00Staromestského centra kultúry a vzdelávania, Školská 14 - Bratislava
27.02.2022
bees-R27.02.2022 | 18:00Galéria Umelka - Bratislava
BARIOLÉ & PRIVIAZANÍ NA KÔL OKAMIHU (Out of the Black Box)
B. Jombíková, Z. Burianová, A. Mamojková, J. Gábor03.03.2022 | 17:30Nová synagóga - Žilina
MALÝ PRINC PRISTÁVA VO SPHÉRE
03.03.2022
B. Jombíková, Z. Burianová, A. Mamojková, J. Gábor04.03.2022 | 17:30Nová synagóga - Žilina
04.03.2022
LDT / Milan Herich04.03.2022 - 06.03.2022 | 18:00 - 13:00Súkromné tanečné konzervatórium v Liptovskom Hrádku
WORKSHOP PASSING THROUGH PART I.
L. Bobalik, M. Hriešik04.03.2022 | 18:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
HANGIN HANGOUT
Z. Méndez Marín, L. M. M. Balážová / Divadlo Štúdio tanca04.03.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
PUNK PAJAMA PARTY
LDT / Milan Herich11.03.2022 - 13.03.2022 | 18:00 - 13:00Súkromné tanečné konzervatórium v Liptovskom Hrádku
WORKSHOP PASSING THROUGH PART II.
11.03.2022
Pohyb v umení12.03.2022 | 19:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
ART MOVES
12.03.2022
Z. Méndez Marín, L. M. M. Balážová / Divadlo Štúdio tanca13.03.2022 | 10:00online
13.03.2022
Štátne divadlo Košice / P. Mazalán, J. Korec13.03.2022 | 18:00Štátne divadlo Košice - Košice
UŽ STAČÍ / ICH HABE GENUG
Z. Méndez Marín, L. M. M. Balážová / Divadlo Štúdio tanca13.03.2022 | 19:00online
Silvia Sviteková17.03.2022 - 21.03.2022 | 16:00 - 20:00online
PERFORMACIA NEZLÚČITEĽNÁ S PARADIGMOU SPOMIENOK
17.03.2022
mimoOs19.03.2022 | 11:00 - 12:30
TELOHRA NA CVERNA MARKETE
19.03.2022
Med a prach23.03.2022 | 19:00Divadlo Jána Palárika - Trnava
MONOLÓGY A DIALÓGY
23.03.2022
Med a prach24.03.2022 | 11:00Divadlo Jána Palárika - Trnava
24.03.2022
Neskorý zber26.03.2022 | 19:00KC Hviezdne noci (budova Ladovne) - Bytča
NA DLHÉ LAKTE
26.03.2022
Med a prach28.03.2022 | 19:00Malý Berlín - Trnava
OUTSIDE THE BOX 01
28.03.2022
Med a prach29.03.2022 | 19:00Nová Cvernovka, Sála - Bratislava
29.03.2022
M. Hodoň30.03.2022 | 19:00Záhrada - Centrum nezávislej kultúry - Banská Bystrica
C R ASH
30.03.2022
M. Hodoň31.03.2022 | 19:00Stanica Žilina-Záriečie - Žilina
31.03.2022
Med a prach31.03.2022 | 19:00Empírové divadlo - Hlohovec
M. Hodoň01.04.2022 | 20:00PAKT - Kultúrne centrum - Bratislava
01.04.2022
AUTONOMY
06.04.2022
Z. Méndez Marín, L. M. M. Balážová / Divadlo Štúdio tanca06.04.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
S. Kúdeľová07.04.2022 | 19:00Stanica Žilina-Záriečie - Žilina
AUTOCORRECT
07.04.2022
MFK Bochum08.04.2022 | 19:00 - 20:30Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
RECYCLING EMBODIMENT
08.04.2022
Neskorý zber08.04.2022 | 19:00Malý Berlín - Trnava
VRÁSKANIE
En Vorentoe09.04.2022 | 19:00Ladovňa, Štefánikova 1404 - Bytča
09.04.2022
mimoOs10.04.2022 | 12:15Karloveské centrum kultúry Kamel klub - Bratislava
SVETOVÝ DEŇ CIRKUSU: TELOHRA
10.04.2022
En Vorentoe10.04.2022 | 20:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
L. M. M. Balážová / študenti KTT HTF VŠMU11.04.2022 | 19:00Divadlo LAB - Bratislava
ESEJ O FYZICKEJ VYTRVALOSTI / CHOREOGRAFICKÉ LABORATÓRIUM
11.04.2022
Debris Company19.04.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
HUNGER
19.04.2022
mimoOs, MoveYou20.04.2022KONZERVATÓRIUM EVY JACZOVEJ BRATISLAVA
WORKSHOP - KONZERVATÓRIUM EVY JACZOVEJ BRATISLAVA
20.04.2022
Z. Méndez Marín, L. M. M. Balážová / Divadlo Štúdio tanca20.04.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
mimoOs, MoveYou21.04.2022SÚKROMNÉ KONZERVATÓRIUM NITRA
WORKSHOP - SÚKROMNÉ KONZERVATÓRIUM NITRA
21.04.2022
mimoOs21.04.2022 | 19:15 - 20:45Staromestské centrum kultúry a vzdelávania - Bratislava
TELOHRA DOSPELÍ [IRENE MÁRQUEZ]
Z. Méndez Marín, L. M. M. Balážová / Divadlo Štúdio tanca26.04.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
PUNK PAJAMA PARTY [Festival Tvorivé dni]
26.04.2022
mimoOs, MoveYou27.04.2022SÚKROMNÉ KONZERVATÓRIUM DEZIDERA KARDOŠA TOPOĽČANY
WORKSHOP - SÚKROMNÉ KONZERVATÓRIUM DEZIDERA KARDOŠA TOPOĽČANY
27.04.2022
Neskorý zber27.04.2022 | 18:00Priestor Q, Hlavná 27, Východoslovenská galéria v Košiciach
ŠTUDOVŇA – EMANCIPÁCIA TANCA
28.04.2022
mimoOs28.04.2022 | 19:15 - 20:45Staromestské centrum kultúry a vzdelávania - Bratislava
TELOHRA DOSPELÍ [ANDREJ ŠTEPITA]
E. Priečková29.04.2022 - 10.06.2022 | 19:00 - 21:00Yoga House - Bratislava
BEEING FLOW – WHATEVER FLOWS
29.04.2022
DARUJTE 2% PLATFORME PRE SÚČASNÝ TANEC
30.04.2022
Nová Cvernovka / PlaST01.05.2022 | 10:00 - 18:00Nová Cvernovka - Bratislava
1. MÁJ: DEŇ OTVORENÝCH ATELIÉROV 2022 [PROGRAM TELOCVIČNE]
01.05.2022
T. Danielis, M. Godovič02.05.2022 | 19:00Moyzesova sieň - Bratislava
CUSTOM VIEW
02.05.2022
M. Šeligová, L. Bielik / Konzervatórium J. L. Bellu03.05.2022 | 16:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
BABYLON [vypredané]
03.05.2022
M. Šeligová, L. Bielik / Konzervatórium J. L. Bellu03.05.2022 | 18:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
BABYLON
T. Danielis, M. Godovič03.05.2022 | 19:00Moyzesova sieň - Bratislava
P. Fornayová04.05.2022 - 07.05.2022 | 10:00 - 19:00Kunsthalle - Bratislava
SIEDMY DEŇ [NU DANCE FEST]
04.05.2022
Debris Company04.05.2022 | 19:00Záhrada CNK - Banská Bystrica
GLITCH
NOVÉ TVÁRE SÚČASNÉHO TANCA II: KRÁTKE SÓLA [NU DANCE FEST]05.05.2022 | 18:15 - 19:15P*AKT - Bratislava
NOVÉ TVÁRE SÚČASNÉHO TANCA II: KRÁTKE SÓLA [NU DANCE FEST]
05.05.2022
Neskorý Zber05.05.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
VRÁSKANIE [ArtGang]
mimoOs05.05.2022 | 19:15 - 20:45Staromestské centrum kultúry a vzdelávania - Bratislava
ZMENA PRAXE: NOVÁ ÉRA SPOLUPRÁCE NEZRIAĎOVANEJ A ZRIAĎOVANEJ SFÉRY? [NU DANCE FEST]06.05.2022 | 16:15 - 17:15A4 - Bratislava
ZMENA PRAXE: NOVÁ ÉRA SPOLUPRÁCE NEZRIAĎOVANEJ A ZRIAĎOVANEJ SFÉRY? [NU DANCE FEST]
06.05.2022
mimoOs07.05.2022 | 09:30 - 13:00Zborovňa, Nová Cvernovka - Bratislava
TELOHRA DETI [NU DANCE FEST]
07.05.2022
VÝBOR: RESET [NU DANCE FEST]07.05.2022 | 20:15 - 22:15P*AKT - Bratislava
VÝBOR: RESET [NU DANCE FEST]
L. Bobalík, M. Hriešik11.05.2022 | 19:00Tabačka Kulturfabrik - Košice
TIMEOUT BURNOUT
11.05.2022
TETSU
12.05.2022
13.05.2022
BOD.Y / P. ŠAVEL14.05.2022 - 15.05.2022 | 10:00 - 16:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
TANEC OD PODSTATY [B.EDGE.FEST]
14.05.2022
Tanečno14.05.2022 | 19:00Dom Kultúry Námestovo - Námestovo
KULTÚRA S TANEČNOM
Tanečno15.05.2022 | 19:00Koncertná sála Súkromnej základnej umeleckej školy Tranovského 1009/4 - Liptovský Mikuláš
KULTÚRA S TANEČNOM VOL 2.
15.05.2022
Debris Company16.05.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
HUNGER [Festival Nová dráma]
16.05.2022
B. Janáková & kol.17.05.2022 | 19:00Kultúrno-komunitné centrum Bašta - Bardejov
NO ON
17.05.2022
J. Vaľo18.05.2022 | 19:00Nová Cvernovka, Sála - Bratislava
COMING OUT
18.05.2022
E. Priečková / PlaST19.05.2022 | 18:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
19.05.2022
M. Hodoň, D. Čiripová, A. Sedlačková, D. Raček, D. Suchý / Gaffa / Neskorý zber20.05.2022 | 20:00P*AKT - Bratislava
MATTER
20.05.2022
BOD.Y / R. Martins21.05.2022 - 22.05.2022 | 10:00 - 16:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
NO CATEGORY PRACTICE [B.EDGE.FEST]
21.05.2022
M. Hodoň, D. Čiripová, A. Sedlačková, D. Raček, D. Suchý / Gaffa / Neskorý zber21.05.2022 | 20:00P*AKT - Bratislava
M. Hodoň, D. Čiripová, A. Sedlačková, D. Raček, D. Suchý / Gaffa / Neskorý zber22.05.2022 | 20:00P*AKT - Bratislava
22.05.2022
S. Vlčeková, J. Vlk / Divadlo Štúdio tanca25.05.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
MUŽ BEZ VLASTNOSTÍ
25.05.2022
PLAST26.05.2022 | 09:30 - 19:00Telocvičňa Nová Cvernovka - Bratislava
KONTAMINÁCIE - BOJ / SEBAOBRANA [performatívne sympózium - 1. deň]
26.05.2022
PLAST27.05.2022 | 09:30 - 20:00Telocvičňa Nová Cvernovka - Bratislava
KONTAMINÁCIE - STRATA / SMÚTENIE [performatívne sympózium - 2.deň]
27.05.2022
Divadlo Štúdio Tanca27.05.2022 | 20:00Klub Bosorka - Banská Bystrica
PUNK PAJAMA PARTY koncertná verzia
PLAST28.05.2022 | 09:30 - 18:00Telocvičňa Nová Cvernovka - Bratislava
KONTAMINÁCIE - SPOLOČENSTVO / CIRKULÁCIA [performatívne sympózium - 3. deň]
28.05.2022
Góbi Dance Company & Anton Ovchinnikov30.05.2022 | 20:00A4 - Bratislava
FREESTYLE & MONOCHROME [BRATISLAVA V POHYBE - DANCE ON]
30.05.2022
B. Janáková & kol.31.05.2022 | 19:00Malý Berlín - Trnava
31.05.2022
E. Priečková / PlaST01.06.2022 | 18:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
01.06.2022
S. Ferienčíková, M. Júdová02.06.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
EVERYWHEN [B.EDGE FEST]
02.06.2022
S. Kúdeľová, B. Vitázek03.06.2022 | 19:00Ladovňa, KC Hviezdne Noci - Bytča
03.06.2022
Štátne divadlo Košice / P. Mazalán, J. Korec03.06.2022 | 20:00Slovenské národné divadlo, Nová budova - Bratislava
S. Ferienčíková, M. Júdová, A. Timpau04.06.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
INBETWEEN [B.EDGE FEST]
04.06.2022
L. Záhy04.06.2022 | 20:00Nová Cvernovka, Telocvičňa - Bratislava
STENOMÚR 2.1.3
Štátne divadlo Košice / P. Mazalán, J. Korec04.06.2022 | 20:00Slovenské národné divadlo, Nová budova - Bratislava
L. Bachratá / FolkLab05.06.2022 | 19:00Karloveské centrum kultúry - Bratislava
ROZUMU ZBAVENÍ
05.06.2022
A. Hód, M. Hajdyla, S. Ferienčíková06.06.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
SOFT SPOT [B.EDGE FEST / BRATISLAVA V POHYBE - DANCE ON ]
06.06.2022
Z. Méndez Marín, L. M. M. Balážová / Divadlo Štúdio tanca07.06.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
07.06.2022
Divadlo SkRAT07.06.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
SKUPINOVÁ TERAPIA
Yuri Korec & Co.08.06.2022 | 20:30Nová Cvernovka, Sála - Bratislava
D-BODY-M
08.06.2022
mimoOs09.06.2022 | 19:00Kultúrno-kreatívne centrum Kláštor - Rožňava
PREŠÍVANÉ NIŤOU
09.06.2022
A. Kalinka10.06.2022 | 19:00Divadlo Jána Palárika - Trnava
TEMPERAMENTY (AKO SA OČESAŤ VO VETRE A NEZAHODIŤ SRDCE) ZRUŠENÉ
10.06.2022
Divadlo SkRAT13.06.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
13.06.2022
Bratislava v pohybe17.06.2022 | 11:00online
PRE KOHO TANCUJEME?
17.06.2022
M. A. Sobek, A. Rychtarčíková, S. Vlčeková17.06.2022 | 19:00Štúdio 12 - Bratislava
LÁSKA SOM JA
Cécile Da Costa17.06.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
ROSELYNE [BRATISLAVA V POHYBE - DANCE ON]
E. Urbanová18.06.2022 - 19.06.2022 | 10:00 - 13:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
WORKSHOP SÚČASNÉHO TANCA
18.06.2022
SKOK!18.06.2022 | 20:30Výklad - Banská Bystrica
SKOK! VO VÝKLADE: TANTSUIAKO VOL. 2
Debris Company & M. Poláková19.06.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
DOLCISSIME SIRENE & ENDLESS SHIFT
19.06.2022
Debris Company & M. Poláková20.06.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
20.06.2022
E. Priečková, S. Sviteková21.06.2022 | 19:00P*AKT - Bratislava
YOU DON’T NEED TO KNOW WHY, CAROLINE
21.06.2022
E. Priečková / PlaST22.06.2022 | 18:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
22.06.2022
Odivo22.06.2022 | 21:00Štúdio - Martin
VNORENÁ [Dotyky a spojenia]
E. Priečková, S. Sviteková23.06.2022 | 19:00Záhrada - Centrum nezávislej kultúry - Banská Bystrica
23.06.2022
Bratislava v pohybe24.06.2022 | 11:00online
24.06.2022
Yuri Korec & Co.24.06.2022 | 20:30Velehradská 7/B - Bratislava
SAPIENS TERRITORY & INSTALATION
Yuri Korec & Co.25.06.2022 | 20:30Tyršovo nábrežie, LOĎ P-34 - Bratislava
SAPIENS TERRITORY [Dunaj sunset edition]
25.06.2022
Z. Hudek, B. Janáková, S. Kúdeľová, D. Raček, Takáčová26.06.2022 | 15:00Telocvičňa - Rezidenčné Centrum pre Tanec, PlaST v Novej Cvernovke - Bratislava
PROJEKT METAMORFÓZY [konkurz]
26.06.2022
S. Bočková, T. Janypka29.06.2022 | 19:00 - 21:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
OSOBNÝ PRÍBEH TELA [MASTERCLASS]
29.06.2022
Neskorý Zber29.06.2022 | 20:00Veľká sála, Galéria Umelka - Bratislava
T. Janypka, S. Bočková30.06.2022 | 20:00Nová Cvernovka, Svetlík - Bratislava
SONG LINES – EXPEDÍCIA 97/18
30.06.2022
Radovan Dranga05.07.2022 - 09.08.2022 | 17:00 - 19:00Telocvičňa - Rezidenčné Centrum pre Tanec, Nová Cvernovka - Bratislava
FUN FUN IN THE VIRTUAL WORLD
05.07.2022
Radovan Dranga05.07.2022 | 18:00Telocvičňa - Rezidenčné Centrum pre Tanec, Nová Cvernovka - Bratislava
mimoOs07.07.2022 | 17:00Medická záhrada - Bratislava
07.07.2022
Med a prach08.07.2022 - 12.07.2022Divadlo K - Bratislava
TVORIVÉ ZDROJE PERFORMERA
08.07.2022
J. Vaľo13.07.2022 | 18:00Filmová a televízna fakulta VŠMU - Bratislava
ON THE OTHER WAY
13.07.2022
Tranzit / Amanda Piña15.07.2022 | 15:00 - 17:00Tranzit, Beskydská 12 - Bratislava
EKO-SOMATICKÉ POSTUPY / PERFORMOVANIE DEKOLONIÁLNYCH EKOLÓGIÍ
15.07.2022
MOVE YOU CAMP 202218.07.2022 - 24.07.2022Chata pod Čertovicou - Vyšná Boca
MOVE YOU CAMP 2022
18.07.2022
L. Bobalík, M. Hriešik18.07.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
KIOSK 15 - festival po divadle a tanci28.07.2022 - 31.07.2022
KIOSK 15 - festival po divadle a tanci
28.07.2022
M. Talaga28.07.2022 | 21:00Nová synagóga - Žilina
Kiosk 15: SARX
A. Hód, M. Hajdyla Lacová, S. Ferienčíková29.07.2022 | 21:00Nová synagóga - Žilina
Kiosk 15: SOFT SPOT
29.07.2022
Anna Wańtuch14.08.2022 | 18:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
MOTHERSUCKERS
14.08.2022
L. Holinová15.08.2022 | 19:00TICHO a spol. - Bratislava
WATCH NOW
15.08.2022
TANEČNO17.08.2022 - 21.08.2022
TANEČNO
17.08.2022
L. Holinová17.08.2022 | 16:00Nábrežie Oravskej priehrady
NIVEAU STABLE [Tanečno]
R. Piovarči, P. Šmatláková17.08.2022 | 21:00Nábrežie Oravskej priehrady
CHARON [Tanečno]
L. Bobalík, M. Hriešik18.08.2022 | 20:45Telocvičňa ZŠ Brehy
TIMEOUT BURNOUT [Tanečno]
18.08.2022
L. M. M. Balážová / študenti KTT HTF VŠMU19.08.2022 | 19:00Dom Kultúry Námestovo
ESEJ O FYZICKEJ VYTRVALOSTI [Tanečno]
19.08.2022
Debris Company19.08.2022 | 20:00A4 - presstor súčasnej kultúry - Bratislava
WOW! [Tribute to Eugen Gindl]
mimoOs & kol.21.08.2022 | 13:30Nábrežie Oravskej priehrady
TETSU [Tanečno]
21.08.2022
S. Kúdeľová, B. Vitázek22.08.2022 - 25.08.2022 | 19:00PAKT Kultúrne centrum, Pionierska 17 - Bratislava
AUTO ³ / AUTONOMY, AUTOCORRECT, AUTOPILOT + SPRIEVODNÝ PROGRAM
22.08.2022
S. Kúdeľová, B. Vitázek22.08.2022 | 19:00PAKT Kultúrne centrum - Bratislava
mimoOs24.08.2022 | 11:00 - 12:30Staromestské centrum kultúry a vzdelávania na Školskej 14 - Bratislava
TELOHRA DETI [Letné tanečné workshopy Detského baletného štúdia]
24.08.2022
S. Kúdeľová25.08.2022 | 19:00PAKT Kultúrne centrum - Bratislava
AUTOPILOT
25.08.2022
E. Priečková27.08.2022 | 10:00 - 16:30Kunsthalle Bratislava
IT'S ALL FUN AND GAMES (UNTIL SOMETHING HAPPENS)
27.08.2022
Med a prach30.08.2022 | 19:00Divadlo Jána Palárika - Trnava
MONOLÓGY A DIALÓGY [Fokus Pokus]
30.08.2022
KRE:PÍ 202231.08.2022 - 03.09.2022 | 17:00Záhrada - Centrum nezávislej kultúry - Banská Bystrica
KRE:PÍ 2022
31.08.2022
DŠT08.09.2022 | 18:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
¡HOLA! Otvorenie sezóny DŠT
08.09.2022
J. Vlk, S. Vlčeková / Bratislava v pohybe11.09.2022 | 18:00Nádvorie Primaciálneho paláca - Bratislava
VEĽKÝ NÁDYCH
11.09.2022
Med a prach12.09.2022 | 10:30 - 13:30Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
RADIANT PERFORMER [Masterclass s Med a prach]
12.09.2022
Med a prach12.09.2022 | 14:30 - 17:30Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
EMBODIED VOICE PRACTICES [masterclass s Med a prach]
Debris Company13.09.2022 | 20:00A4 - prestor súčasnej kultúry - Bratislava
13.09.2022
ArtGANG / Med a prach14.09.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
NEZAUJÍMAVÝ KRIK (KREHKÁ HISTÓRIA JEDNOTLIVCA)
14.09.2022
mimoOs17.09.2022 - 17.09.2022 | 09:00 - 13:00Foajé, Štefánikova - Bratislava
17.09.2022
J. Vlk, S. Vlčeková / Debris Company / Bratislava v pohybe17.09.2022 | 18:00Nádvorie Primaciálneho paláca - Bratislava
VEĽKÝ NÁDYCH [Biela noc]
T. Danielis, M. Godovič17.09.2022 | 19:00Moyzesova sieň FiF UK, Vajanského nábrežie 12 - Bratislava
CUSTOM VIEW [Biela Noc]
J. Vlk, S. Vlčeková / Debris Company / Bratislava v pohybe18.09.2022 | 18:00Nádvorie Primaciálneho paláca - Bratislava
18.09.2022
PLAST19.09.2022 | 18:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
OKRÚHLY STÔL KRITIKOV O UPLYNULEJ TANEČNEJ SEZÓNE A ZAHÁJENIE SEZÓNY 2022/23
19.09.2022
I. Vyrypajev, P. Fornayová19.09.2022 | 19:00Štúdio 12 - Bratislava
I. Vyrypajev, P. Fornayová20.09.2022 | 17:00Štúdio 12 - Bratislava
20.09.2022
L. Bobalík, M. Hriešik24.09.2022 | 17:00Divadlo Andreja Bagara - Nitra
TIMEOUT BURNOUT [Festival Divadelná Nitra]
24.09.2022
L. Bobalík, M. Hriešik25.09.2022 | 19:30Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
25.09.2022
T. Janypka26.09.2022 - 27.09.2022 | 14:00KOS v Nitre - Nitra
ARCHITEKTÚRA TVORBY – HĽADANIE PERFORMATÍVNEJ POETIKY
26.09.2022
Yasen Vasilev29.09.2022 - 30.09.2022 | 14:00 - 19:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
IMPOSSIBLE ACTIONS & A SCORE FOR AN EMPTY SWIMMING POOL
29.09.2022
M. A. Sobek, A. Rychtarčíková, S. Vlčeková29.09.2022 | 19:00Štúdio 12 - Bratislava
BRATISLAVA V POHYBE04.10.2022 - 22.10.2022
BRATISLAVA V POHYBE
04.10.2022
Peeping Tom04.10.2022 | 19:00Činohra SND - Bratislava
DIPTYCH [Bratislava v pohybe]
Debris Company04.10.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
L. Benito Šoltys05.10.2022 - 07.12.2022 | 17:30 - 19:00DPOH - Bratislava
CONTACT IMPRO [kurz - každú stredu]
05.10.2022
R. Legros Štěpánková07.10.2022 | 19:00Schaubmarov mlyn SNG - Pezinok
STRANA / THE PAGE
07.10.2022
R. Legros Štěpánková08.10.2022 | 19:00Schaubmarov mlyn SNG - Pezinok
08.10.2022
Nir Vidan08.10.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
ASSEMBLY INSTRUCTIONS [Bratislava v pohybe]
R. Legros Štěpánková11.10.2022 | 19:30Domof Creativity - Nitra
11.10.2022
Bratislava v pohybe12.10.2022 - 13.10.2022 | 19:00Kino Film Europe – Pistoriho palác - Bratislava
VEČERY TANEČNÉHO FILMU [Bratislava v pohybe - sprievodný program]
12.10.2022
M. A. Sobek, A. Rychtarčíková, S. Vlčeková12.10.2022 | 19:00Štúdio 12 - Bratislava
LÁSKA SOM JA [Sám na javisku]
Med a prach13.10.2022 | 19:00Synagóga - Malacky
EU.GENUS
13.10.2022
Tereza Ondrová, Francesca Foscarini / Studio ALTA, Martin Kilvády14.10.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
CALL ALICE + NOS TAL ŽÍÍÍ [Bratislava v pohybe]
14.10.2022
mimoOs15.10.2022 - 15.10.2022 | 09:00 - 13:00Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Školská 14 - Bratislava
15.10.2022
Neskorý zber15.10.2022 - 16.10.2022 | 09:30 - 15:30Centrum pohybu a tanca Labyrint - Žilina
VZŤAHY TECHNIKY A KREATIVITY V TANCI
Iryna Plotnikova15.10.2022 | 17:00GMB, Mirbachov palác - Bratislava
WOMEN LIFE EDITION.BY WAR [Bratislava v pohybe - sprievodný program]
Anastasia Kuzmichova15.10.2022 | 17:00GMB, Mirbachov palác - Bratislava
M.U.M OR MY UKRAINIAN MIND [Bratislava v pohybe - sprievodný program]
Vertigo Dance Company16.10.2022 | 19:00Činohra SND - Bratislava
PARDES [Bratislava v pohybe]
16.10.2022
R. Legros Štěpánková17.10.2022 | 18:30 - 21:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
KOMPONOVAŤ V PRIESTORE
17.10.2022
M. A. Sobek, A. Rychtarčíková, S. Vlčeková17.10.2022 | 19:00Štúdio 12 - Bratislava
Niv Sheinfeld & Oren Laor17.10.2022 | 20:00Štúdio SND - Bratislava
ART ATTACK [Bratislava v pohybe]
R. Legros Štěpánková18.10.2022 | 19:00Nová Cvernovka, Sála - Bratislava
LOPEROHUNT
18.10.2022
Studio ALTA, Martin Kilvády19.10.2022 | 18:00Stanica Žilina-Záriečie - Žilina
NOS TAL ŽÍÍÍ [Bratislava v pohybe]
19.10.2022
Bratislava v pohybe19.10.2022 | 19:00Nová Cvernovka - Bratislava
PECHAKUCHA NIGHT BRATISLAVA 51 DIMENZIE POHYBU [Bratislava v pohybe - sprievodný program]
mimoOs&col.20.10.2022 | 20:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
TETSU [Bratislava v pohybe]
20.10.2022
Philippe Kratz / Cassiel Gaube22.10.2022 | 20:00A4 – priestor súčasnej kultúry - Bratislava
OPEN DRIFT + SOIRÉE D´ETUDES [Bratislava v pohybe]
22.10.2022
E. Priečková23.10.2022 | 16:00Kunsthalle Bratislava
ITS ALL FUN AND GAMES (UNTIL SOMETHING HAPPENS) PART II
23.10.2022
T. Danielis24.10.2022 | 19:00Tabačka Kulturfabrik - Košice
SET 5 [Medziscéna]
24.10.2022
A. Minar & col.25.10.2022 | 19:00Nová Cvernovka, Sála - Bratislava
DEVOURER
25.10.2022
mimoOs27.10.2022 | 19:00 - 20:30Foajé, Štefánikova 16 - Bratislava
TELOHRA DOSPELÍ
27.10.2022
A. Minar & col.27.10.2022 | 20:00Záhrada CNK - Banská Bystrica
Z. Brungot Svíteková, T. Janypka, E. Moretti28.10.2022 - 30.10.2022 | 18:00Priestor súčasného tanca - Kasárne/Kulturpark & exteriér - Košice
UN_SCORING A JOURNEY
28.10.2022
D. Raček29.10.2022 - 30.10.2022 | 10:00 - 12:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
I.G.O.R.
29.10.2022
Batyskaf30.10.2022 | 19:00Kultúrne centrum PAKT - Bratislava
BABYLÓNIA
30.10.2022
Príchod Godota / P. Fornayová31.10.2022 | 17:00Štúdio 12 - Bratislava
PÚŤ H&M
31.10.2022
L. Bachratá / FolkLab02.11.2022 | 19:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
02.11.2022
Eva Klimáčková03.11.2022 | 17:30Telocvičňa - Rezidenčné centrum pre tanec, Nová Cvernovka - Bratislava
INVISIBLE MIGRATIONS
03.11.2022
mimoOs03.11.2022 | 19:00 - 20:30Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Školská 14 - Bratislava
E. Priečková04.11.2022 | 18:00 - 20:00Telocvičňa - Rezidenčné Centrum pre Tanec, Nová Cvernovka - Bratislava
ŠTUDOVŇA PRAX - SOFT CORE
04.11.2022
AT THE HORIZON OF NO RETURN (NA HORIZONTE BEZ NÁVRATU)
M. Kozánek05.11.2022 - 06.11.2022 | 10:00 - 17:00Tabačka Kulturfabrik - Košice
KONTAKTNÁ IMPROVIZÁCIA
05.11.2022
mimoOs05.11.2022 - 06.11.2022 | 10:00Staromestské centrum kultúry a vzdelávania - Bratislava
TELO - HLAS - KOMUNITA [VOL. III]
M. Hodoň, D. Čiripová, A. Sedlačková, D. Raček, D. Suchý / Gaffa / Neskorý zber09.11.2022 | 19:00Tabačka Kulturfabrik - Košice
MATTER [Medziscéna]
09.11.2022
Divadlo Štúdio tanca / Diego Álvarez Sanóu09.11.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
AHA! DIEGO
mimoOs10.11.2022 | 19:00 - 20:30Foajé, Štefánikova 16 - Bratislava
10.11.2022
Yuri Korec & Co.10.11.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
NOVÉ TELÁ
Yuri Korec & Co.11.11.2022 | 18:00Telocvičňa - Rezidenčné Centrum pre tanec, Nová Cvernovka - Bratislava
11.11.2022
PLAST12.11.2022 - 13.11.2022 | 09:00Telocvičňa, Nová Cvernovka - Bratislava
AUDANCE: TALKING ABOUT DRAMATURGY/ RODIA VOMVOLOU
12.11.2022
E. Priečková, K. Poliačiková12.11.2022 | 15:00Bunker B-S-1 Štěrkoviště - Bratislava
HOLDING RIVER / DRŽAŤ RIEKU
Debris Company12.11.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
E. Priečková13.11.2022 | 17:00 - 19:00Telocvičňa - Rezidenčné Centrum pre Tanec, Nová Cvernovka - Bratislava
13.11.2022
Divadlo Štúdio tanca15.11.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
(P)OHYBY SLOV / PRE ZUZANU
15.11.2022
16.11.2022
P. Fornayová17.11.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
MANIFEST MOŽNOSTÍ
17.11.2022
KRST KNIHY MARTY POLÁKOVEJ: RUDOLF LABAN – VIZIONÁR TANCA A TEORETIK POHYBU18.11.2022 | 14:00Sieň Dvorana Hudobnej a tanečnej fakulty VŠMU - Bratislava
KRST KNIHY MARTY POLÁKOVEJ: RUDOLF LABAN – VIZIONÁR TANCA A TEORETIK POHYBU
18.11.2022
E. Priečková18.11.2022 | 18:00 - 20:00Telocvičňa - Rezidenčné Centrum pre Tanec, Nová Cvernovka - Bratislava
ARTgang, R. Piovarči, Trakt18.11.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
Divadlo Štúdio tanca19.11.2022 | 22:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
NOC DIVADIEL / TANEC O VOJNE (A MIERI)
19.11.2022
DJGT Zvolen / hosť Divadla Štúdio tanca22.11.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
DOBRÝ ROČNÍK
22.11.2022
DOTYK ALŽBETY
23.11.2022
R. Legros Štěpánková, T. Janypka24.11.2022 | 19:00Stanica Žilina-Záriečie - Žilina
EIGHT CUPS AND THE DEVIL
24.11.2022
mimoOs24.11.2022 | 19:00 - 20:30Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Školská 14 - Bratislava
M. Kozánek25.11.2022 - 27.11.2022 | 17:00 - 16:30Movement Lab - Bratislava
CHRBTICA NÁŠ OPORNÝ PILIER
25.11.2022
E. Priečková25.11.2022 | 18:00 - 20:00Telocvičňa - Rezidenčné Centrum pre Tanec, Nová Cvernovka - Bratislava
Divadlo Štúdio tanca25.11.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
TANČIAREŇ / POHNIME SA K SEBE: MIX & MATCH
mimoOs26.11.2022 | 09:00 - 13:00Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Školská 14 - Bratislava
26.11.2022
J. Vaľo26.11.2022 | 14:00 - 16:00MÚZA, Tupolevova 7/A - Bratislava
SÚČASNÝ TANEC PLNÝ ZMYSLOV
mimoOs&kol. / Move-You28.11.2022 | 10:00 - 17:45Konzervatórium J. L. Bellu - Banská Bystrica
MIMOOS & MOVE-YOU PRE KONZERVATÓRIÁ
28.11.2022
mimoOs&kol. a Move-You29.11.2022 | 10:00 - 17:45Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok - Liptovský Hrádok
29.11.2022
Divadlo Štúdio tanca29.11.2022 | 13:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
I. Vyrypajev, P. Fornayová29.11.2022 | 19:00Štúdio 12 - Bratislava
M. Hodoň, D. Čiripová, A. Sedlačková, D. Raček, D. Suchý / Gaffa / Neskorý zber29.11.2022 | 20:00PAKT - Bratislava
Divadlo Štúdio tanca30.11.2022 | 11:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
30.11.2022
Divadlo Štúdio tanca30.11.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
mimoOs&kol.01.12.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
TETSU [ArtGANG]
01.12.2022
mimoOs&kol02.12.2022 | 18:00 - 20:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
TELOHRA DOSPELÍ [S ANDREJOM ŠTEPITOM]
02.12.2022
E. Priečková02.12.2022 | 18:00 - 20:00Telocvičňa - Rezidenčné Centrum pre Tanec, Nová Cvernovka - Bratislava
FolkLab03.12.2022 | 09:00Divadlo Lab, Svoradova 4 - Bratislava
POHYB A SVETLO #2
03.12.2022
M. Danadová, M. Kováčová / Odivo03.12.2022 | 19:00Kultúrne centrum P*AKT - Bratislava
VNORENÁ [gynokritická púť]
M. Danadová, M. Kováčová / Odivo04.12.2022 | 19:00Kultúrne centrum P*AKT - Bratislava
04.12.2022
Divadlo Štúdio tanca07.12.2022 | 17:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
ČÍRA RADOSŤ ŠPECIÁL
07.12.2022
Debris Company07.12.2022 | 20:00A4 - priestor súčasnej kultúry - Bratislava
Yuri Korec & Co.08.12.2022 | 19:00Nová synagóga - Žilina
SAPIENS TERRITORY
08.12.2022
E. Priečková09.12.2022 | 18:00 - 20:00Telocvičňa - Rezidenčné Centrum pre Tanec, Nová Cvernovka - Bratislava
09.12.2022
Folklab / M. Hiešik, J. Koleják10.12.2022 | 10:00Štúdio 12 - Bratislava
10.12.2022
Divadlo Štúdio tanca10.12.2022 | 17:00KC Marťák - Veľký Krtíš
DIVADLO ŠTÚDIO TANCA VO VEĽKOM KRTÍŠI
Divadlo Štúdio tanca12.12.2022 | 18:00Kaviareň EXPERIMENT (foyer Divadla Štúdia tanca) - Banská Bystrica
ARTIST TALK S ARTUROM LUGOM
12.12.2022
bees-R13.12.2022 | 19:00Galéria Umelka - Bratislava
PRIVIAZANÍ NA KÔL OKAMIHU [Out of the Black Box]
13.12.2022
Divadlo Štúdio tanca14.12.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
AHA! PABLO
14.12.2022
bees-R14.12.2022 | 19:00Galéria Umelka - Bratislava
ABNORMAL REPETITIVE BEHAVIOR
L. Bielik, M. Šeligová, R. Piovarči / tanC:15.12.2022 | 18:00Centrum architekta L. E. Hudeca - CALEH - Banská Bystrica
IGNORE
15.12.2022
E. Priečková / PLAST15.12.2022 | 18:00 - 20:00Telocvičňa - Rezidenčné centrum pre tanec - Bratislava
ŠTUDOVŇA IMPRO JAM - LET'S DANCE AND DIGEST 2022
Peter Mazalan / Štátne divadlo Košice16.12.2022 | 19:00Štúdio 12 - Bratislava
ICH HABE GENUG/UŽ STAČÍ
16.12.2022
HORROR VACUI
Peter Mazalan / Štátne divadlo Košice17.12.2022 | 19:00Štúdio 12 - Bratislava
17.12.2022
Tanečno & Manuel Ronda20.12.2022 | 19:00Štúdio činohry SND - Bratislava
YOLT - YOU ONLY LIVE TWICE
20.12.2022
Divadlo Štúdio tanca21.12.2022 | 19:00Divadlo Štúdio tanca - Banská Bystrica
TANČIAREŇ V DŠT
21.12.2022